Soni Educator

Soni Educator je aplikace pro usnadnění učení slovíček z jiných jazyků, jakož i jiných asociativních informací.

Byl vytvořen jako donationware (donateware), což znamená, že jeho stažení, používání i distribuce je bezplatná. Přesto, že je tento software poskytován zadarmo, samotný vývoj i čas strávený tímto vývojem není zanedbatelný. Pokud tedy oceňujete práci, čas jakož i snahu autora, rádi přijmeme jakýkoliv dar - podporu tohoto produktu. K poslání příspěvku je možné použít jak známý PayPal systém, tak i převod z účtu na účet (pro detaily prosím přejděte na část "O programu" v samotné aplikaci).

Screenshoty : 

a a a a a a a

 Soni Educator v této chvíli nabízí několik samostatných sekcí, kde každá má jiný účel při procesu učení.

  • Slovník - Umožňuje definovat nový nebo měnit existující slovník a všechny jeho části jako jsou větné členy jazyků, rod jednotlivých slov, přidávat a editovat kategorie a samozřejmě také definovat nová a měnit nebo mazat existující záznamy. Ke každému záznamu je možné definovat několik variat slovíček v obou jazycích, definovat větný člen i rod na obou stranách překladu.
  • Testy - Umožňuje definovat samotné testy pro uživatele. Kde uživatel vybere slovník i kategorie, ze kterých má být test tvořen, velikost testu, směr testu (z jakého jazyka do jakého jazyka) a typ testu. Testy jsou dvojího druhu - s předpřipravenými možnostmi na výběr nebo těžší bez možností, kde musí uživatel překlad sám psát.
  • Učitel - Umožňuje definovat "učitele" - což je proužek na obrazovce, ve kterém se postupně mění slovíčka. Je možné definovat učitele pro konkrétní kategorie a danou rychlostí. Ideální pro učení během práce na počítači.
  • O programu - Zobrazí základní informace o programu.

V blízké budoucnosti plánujeme udělat importovacího pomocníka, který by byl schopen částěčně importovat slovník z jiných programů či formátů.

Stáhnout Soni Educator v1.0 x86

Stáhnout Soni Educator v1.0 x64