Reference

Balcarrick Golf Club
Stránky Golfové klubu blízko Dublinu v Irsku, vytvořené v rámci projektu Pro Golf Sites.

Zadavatelé byli velmi spokojeni jak se samotným trpělivým přístupem během vytváření zadání, tak i rychlostí samotného provedení. Práce zahrnovala zadání, návrh, vytvoření i umístění. V doporučení z klubu se píše:

Byli jsme velmi mile překvapeni, že nové webové stránky předčily naše očekávání. Poskytnuté služby, kvalita práce, podpora, naprosto přesně splněný termín dodání a komunikace během vývoje byla excelentní a k naší naprosté spokojenosti.
 


Betdaq
Sázkařský portál jedné z předních online sázkařských firem.

Produkt je používán hráči na celém světě se statisíci až milióny návštěvníky denně.

Firma byla s vytvořením stránek velmi spokojena a uživatelská odezva skutečně pozitivní.  Obrat firmy se díky novým stránkám začal rapidně zvyšovat. V doporučení od BETDAQu se píše

"Technické schopnosti, profesionalita a pracovní morálka stejně jako včasné plnění plánu byly silnými stránkami, kterými byl významně posílen náš tým. Iniciativa, pozornost pro detail a kvalita řešení přinášela neustálou inovaci a zkvalitňování práce"

Práce zde zahrnovala jak tvoření požadavků, samotné vytváření, umístění, tak i komunikaci s klienty a partnery firmy. Pozornost byla upřena nejen na samotnou funkčnost, ale i rychlost, intuitivnost rozhranní a jednoduchost.


Češi v Irsku
Portál pro Čechy žijící v Irsku

Portál byl vytvořen jako komunitní server pro Čechy žijící v zahraničí. Práce zahrnovala zadání, návrh, vytvoření, umístění i komunikaci s uživateli a následné doladění stránek podle jejich přání. 


Aggressors
Webové stránky popisující 3D tahovou strategii

Webové stránky popisující projekt firmy Kubat Software. Důraz byl kladen především na "herní vzhled", který byl (doufáme) vytvořen. Stránky se snaží o prezentaci tohoto projektu s ukázkami, fórem a dalšími informacemi o této hře.

 

Práce zahrnovala zadání, návrh, vytvoření i umístění.


PM Edge
Stránky firmy zabývající se řízením projektů a konzultacemi

Firma byla s vytvořením stránek skutečně spokojena.  V doporučení od firmy se píše:

"Byli jsme velmi spokojeni s výsledkem tohoto projektu. Práce na něm probíhaly bez jakýchkoliv problémů a shledáváme zpracovatele velmi dobrým partnerem s profesionálními znalostmi a počestným jednáním. Během vývoje s námi spolupracoval na důležitých rozhodnutích a nabízel alternativy, které nám značně ulehčovaly rozhodnutí. Byl vždy ochoten nám vše detailně vysvětlit a prodiskutovat s námi nejlepší možnosti.

Jsme spokojeni nejen se zpracováním ale i s cenou za odvedenou práci. V případě potřeby v budoucnu budeme znovu kontaktovat právě jeho.

Práce zahrnovala zadání, návrh, vytvoření i umístění.


Merllin
Stránky rock-popové kapely na Jižní Moravě

 Kapela byla se stránkami opravdu spokojena, pozitvní ohlasy se ozývaly také z dostupného vzkazníku od samotných uživatelů.

Při závěrečném hodnocení projektu bylo uvedeno "Přístup i komunikace mezi námi a zhotovovatelem byla naprosto profesionální, komunikace téměř bezproblémová v jakékoliv denní době. Cena produktu byla vzhledem k výslednému produktu velice dobrá a s další zakázkou bychom znovu kontaktovali právě je."

Práce zahrnovala zadání, návrh, vytvoření i umístění.

 


Studio Relax
Stránky kadeřnického a kosmetického studia.

Zadavatelka byla jak se samotným vzhledem, tak i provedením velmi spokojena. Práce zahrnovala návrh, vytvoření i umístění stránek. 


SUZA - Systém univerzitních záznamů
Informační systém pro univerzity. 

Modulární systém pro správu studijní agendy, požadavků, materiálů univerzity. Práce zahrnovala jak vytvoření konkrétních požadavku, tak i návrh, implementaci a umístění stránek. 


Sdružení Vela
Návrh a implementace stránek pro obráběčskou firmu

Práce zahrnovala vytvoření návrhu, implementaci i umístění.


Dermatologické Centrum Zlín
Stránky dermatologického centra

Majitelka byla velmi spokojena především s rychlostí a trpělivostí během vytváření požadavků. Práce zahrnovala vytvoření požadavků, návrhu, implementace i umístění.


Pavel Kubát
Osobní stránka Pavla Kubáta

Osobní stránka vytvořená v "portálovém" stylu s blogy, fotogalerií, fórem a vzkazy.Práce zahrnovala vytvoření požadavků, několik návrhů, implementaci i umístění.


American Heating
Návrh webových stránek

Samostatný návrh webových stránek pro firmu American Heating. 


KUBAT Software
Naše webové stránky

Stránky vytvořené za účelem prezentace našich výtvorů a popisu našich služeb.Práce obsahovala zadání, návrh, implementaci i umístění.


Balcarrick Golf Club alternativa
Návrh pro golfový klub blízko Dublinu v Irsku, vytvořený v rámci projektu Pro Golf Sites. Klient vybral alternativní návrh výše

Zadavatelé vybrali jeden ze dvou předpřipravených návrhů. 


KUBAT Software alternativa
Alternativa našich webových stránek

Naše stránky byly vytvořeny ve dvou alternativách, kde jsme se nakonec rozhodli pro styl klidnější.


Kylie Plum Brandy
Stránky jednoho pejska, vytvořené za účelem prodeje štěnat.

Stránky byly vytvořeny v odlehčeném duchu "já pejsek a moje stránky", kde se pejsek sám představuje a ukazuje fotky svých štěnat. Majitelka byla s prací i pojetím velmi spokojena.


Panel Reko
Návrh stránek pro výrobce kuchyní.

Práce zahrnovala vytvoření samotného návrhu.


Osobní stránky
Osobní i profesní stránky 

Cílem bylo vytvořit stránky napůl osobní, napůl profesní s prezentací účesů. Práce zahrnovala jak návrh, tak i implementaci a umístění.


Osobní stránky
Starší osobní stránky Pavla Kubáta

Cílem bylo vytvořit osobní stránky, kde bylo možné prezentovat vytvořené práce, psát vzkazy a prohlížet fotky. Práce zahrnovala jak návrh, tak i implementaci a umístění.


Codia
Návrh pro oděvní firmu

Práce zahrnovala samotné vytvoření návrhu.


Dormio
Stránky výrobce postel a matrací.

Práce obsahovala jak zadání, návrhu, vytvoření i umístění na server. 


EkoFrance
Stránky dodavatele krbů a kamen

Práce obsahovala vytvoření stránek a jejich umístění.


Ganet
Stránky firmy zabývající se prodejem obytných přívěsů karavanů.

Cílem práce bylo vytvoření stránek a jejich umístění.


Prokrmiva
Stránky firmy zabývající se prodejem krmin pro psi a kočky

Cílem práce bylo vytvoření stránek a jejich umístění.