O nás

Vítáme Vás na stránkách KUBAT Software

Jak Vám můžeme zpříjemnit den a co Vám můžeme nabídnout?

Zabýváme se vytvářením webových stránek, prezentací i aplikací.

Můžeme Vám vytvořit jak jednoduché stránky, tak i komplexní webové aplikace ušité na míru. Dovolte nám se, po Vašem boku, účastnit procesu vytváření, kde Vás budeme provázet jako partneři s lidským a zároveň odpovědným přístupem. Ke kvalitnímu zpracování u nás patří i obeznámení našich partnerů s webem jako takovým, proškolení v používání stránek a nabídnutí možností či alternativ jak by nové stránky mohly vypadat a fungovat. Našim cílem je především Vaše absolutní spokojenost jak se samotným přístupem naší firmy, tak i s kvalitním výsledkem, který máte plné právo očekávat. 

Hledáte někoho kdo Vám vytvoří aplikaci (program), která se nikde nenabízí a Vám by značně zjednodušila práci na počítači? My Vám tuto službu nabízíme. Podle Vámi vysloveného přání, které s Vámi nejdříve důkladně prodiskutujeme, Vám zjistíme, co podobného se již ve světě nabízí, jak tuto existující aplikaci rozšířit či Vám vytvoříme aplikaci novou přímo na Vaši míru

Potřebuje Vaše firma profesionální konzultanta? Nabízíme konzultace pro webové vývojáře, při kterých se z Vašich programátorů rychle stanou profesionálové ve světě Internetu a Vaši zákazníci dostanou kvalitnější a rychleji provedený výsledek.

Hledáte hlavního vývojáře pro Váš plánovaný projekt? Máte své vývojáře, ale nejste si jisti, zda můžete některému z nich dát plnou důvěru ve vedení tohoto projektu? Obraťte se na nás. My dáme Vašemu cíli jistotu kvalitně odvedené práce, naučíme Vaše vývojáře kvalitně tvořit weby či aplikace a sami se postaráme o kvalitu jejich tvorby.