Proč k nám

Možná se v záplavě odkazů na jiné stránky a dalších firem ptáte, proč si za své partnery zvolit právě nás. 

My, jako Vaši partneři, Vám nabízíme především tyto výhody

  • Skutečně lidský přístup, který je velmi důležitý především během samotného zadávání a tvorby požadavků. Trpělivě s Vámi prodiskutujeme co přesně by jste rádi získali, jak by jste chtěli s novým produktem pracovat a co Vám může nejvíce práci ulehčit. V případě, že si s počítačem moc nerozumíte, rádi s Vámi prodiskutujeme i jeho základy, aby jste mohli Vaše dosavadní problémy s počítačem konečně hodit za hlavu. 
  • Odpovědnou a kvalitní práci, kde se pokusíme o maximální spokojenost každého Vašeho požadavku. Nejde nám jenom o vytvoření samotného softwaru, jde nám především o Vaši naprostou spokojenost a tu považujeme za klíčovou při vytváření jak webových stránek, tak i aplikací. Sami se popereme se všemi technickými aspekty vývoje, kde Vy uvidíte produkt růst bez jakýchkoliv problémů.
  • Rychlé vytvoření samotného produktu - ať už bude vytváření samotných požadavků trvat jak dlouho bude třeba, budeme Vám věnovat náš čas, dokud nebudete se samotným zadáním naprosto spokojení. Následně však naše vnitřní procesy zajistí, že od dokončení požadavků po vytvoření první verze uplyne velmi krátká doba, během již Vás budeme informovat o postupu vývoje. Po vytvoření první verze s Vámi znovu projdeme nový produkt, společně se ujistíme, že je vše tak, jak jste si představovali a potom v krátkém časovém horizontu produkt dokončíme. V případě, že bude produkt vyžadovat více těchto sezení, přizpůsobíme se Vašemu rozvrhu a projdeme s Vámi produkt znovu a znovu. Spokojenost našeho partnera je pro nás prvořadá.
  • Pomůžeme Vám Vaše přání nejen vyslovit, ale také do puntíku splnit a nebudeme Vám nabízet pouze existující řešení, ale zapojíme i vlastní fantazii a tvořivost do vytvoření něčeho nového.

Proto nás zkuste kontaktovat a přesvědčíte se sami, že si za těmito výhodami stojíme.