Projekty

Naše firma nenabízí jenom vytváření webových stránek a aplikací na míru zákazníkům. Sami se vydáváme směrem tvorby nových aplikací a aktivně hledáme nové možnosti jak společnost rozšířit. 

V tuto chvíli se naše firma podílí na třech různých projektech, kde každý zasahuje do lehce jiné oblasti. Tyto projekty aktivně vyvíjíme a postupně zvyšujeme povědomí o příchodu těchto produktů na trh v blízké budoucnosti.

Prvním projektem je Pro Golf Sites, což je společný projekt s Irskými partnery, kde společně nabízíme kompletní servis vytvoření webových stránek golfovým klubům. Nejde zde pouze o vytvoření webových stránek, ale i profesionální nafocení golfového klubu. Na základě klientských požadavků i vytvořených fotografií vytváříme webové stránky přímo na míru klubu a následně proškolíme nové administrátory těchto stránek.

Druhým projektem je modulární informační systém pro univerzity a střední školy - SUZA. Informační systém spravuje studijní agendu, požadavky na zápočet, studijní materiály, zajišťuje komunikaci studentů mezi sebou i s vyučujícími, atd... 

V neposlední řadě je to pak 3D hra Aggressors. Hra se inspiruje oblíbenými strategiemi jako je Civilization nebo Panzer General, je kompletně ve 3D a je možné jí hrát jako tahovou strategii nebo jako paralelně plánovanou strategii (anglicky simultaneously-executed turn based strategy). V tuto chvíli se dokončuje samotný "terén" hry a začínají práce na jednotlivých jednotkách.

Ve zkratce zde uvádíme popisy jednotlivých projektů:  

Pro Golf Sites
Projekt, jež je zaměřen na golfové kluby v Irsku. Jedná se o kompletní servis včetně profesionálních fotografií na míru jednotlivým klubům.

Projekt je aktivní a postupně získáváme další nové klienty.


SUZA
Jedná se o projekt univerzitního informačního systému s kompletní správou záznamů.

Projekt je momentálně ve fázi vývoje dalších komponent.

Systém sám již obsahuje mnoho komponent pokrývající většinu potřeb univerzitní agendy a je aktivně nabízen.


Aggressors - www.aggressors-game.com
3D tahová strategie motivovaná hrami jako je Civilizace IV či Panzer General III.

Projekt je momentálně ve fázi vývoje, kde se s první RC verzí počítá do konce tohoto roku.


Soni Educator - více informací
Program k usnadnění učení cizích slovíček. 

Ideální způsob učení během práce na počítači. Program obsahuje definici slovníku (i s mluvenou výslovností), testování (kvízovou nebo doplňovací formou) a učící mód, který postupně předkládá uživateli jednotlivé slovíčka během jeho práce na počítači.

Projekt je vyvíjen jako donationware - tj. je zdarma ke stažení a používání. Pokud se uživateli líbí, má možnost přispět na jeho vývoj.


Pokud Vás některý z projektů zaujal, prosím kontaktujte nás.